Elmax

PL
  • en
  • de
  • pl

Dlaczego Elmax

Początki firmy ELMAX sięgają roku 1970, kiedy to obecny Prezes rozpoczął działalność gospodarczą . Był to zakład rzemieślniczy zajmujący się instalatorstwem elektrycznym , budową linii i stacji energetycznych .

Spółka Elmax powstała w 1989 roku. Podstawowym obszarem działania firmy, stała się produkcja wyrobów metalowych z blach metodą obróbki plastycznej. Od początku działalności firmy postawiliśmy na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość produktów i usług. W chwili obecnej firmę tworzą dwa zakłady o łącznej powierzchni produkcyjnej i magazynowej około 8 tyś. m2, w których realizujemy produkcję około 3 tys podzespołów i elementów metalowych.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowych do obróbki plastycznej blach: nowoczesne maszyny sterowane numerycznie takie jak wycinarki laserowe, prasy krawędziowe, wykrawarki do blach, gilotyny, prasy mimośrodowe i hydrauliczne, zgrzewarki, gwinciarki. Posiadamy także nowoczesna spawalnię min. zrobotyzowane stanowiska spawalnicze oraz stanowiska do spawania metodami MIG-MAG oraz TIG.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie i możliwości oferujemy Państwu wykonawstwo wysokiej jakości wyrobów z blach stalowych czarnych i ocynkowanych, aluminiowych, kwasoodpornych.

Do Państwa dyspozycji stawiamy nasze doświadczenie, wykwalifikowaną załogę oraz bogate zaplecze maszynowe, a dzięki funkcjonującemu w firmie systemowi kontroli jakości opartemu o normy ISO oraz systematycznym szkoleniom pracowników, gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług.

Zapraszamy Państwa na nasze strony mając nadzieję, że firma Elmax Group to właśnie ta, której szukacie.

                                                                                                                     

   Prezes Zarządu
                                                                                                                       Bronisław Dembski

Wybrane certyfikaty

  • ISO 90012015ISO 90012015
  • regionregion
  • ISO 90012015 (1)ISO 90012015 (1)