Elmax

PL
  • en
  • pl

O nas

Spółka Elmax powstała w 1989 roku. Podstawowym obszarem działania firmy, stała się produkcja wyrobów metalowych z blach metodą obróbki plastycznej. Od początku działalności firmy postawiliśmy na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość produktów i usług. W chwili obecnej firmę tworzy zakład o łącznej powierzchni produkcyjnej i magazynowej około 4 tys. m2, w których realizujemy produkcję około 1500 podzespołów i elementów metalowych. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowych do obróbki plastycznej blach: nowoczesne maszyny sterowane numerycznie takie jak wycinarki laserowe, prasy krawędziowe, wykrawarki do blach oraz centra obróbcze, gilotyny, prasy mimośrodowe i hydrauliczne, zgrzewarki, gwinciarki. Posiadamy także nowoczesną spawalnię min. zrobotyzowane stanowiska spawalnicze oraz stanowiska do spawania metodami MIG-MAG oraz TIG.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie i możliwości oferujemy Państwu wykonawstwo wysokiej jakości wyrobów z blach stalowych czarnych i ocynkowanych, aluminiowych, kwasoodpornych.
Naszym celem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom i wymogom.
Do Państwa dyspozycji stawiamy nasze doświadczenie, wykwalifikowaną załogę oraz bogaty park maszynowy.

Dzięki funkcjonującemu w firmie systemowi kontroli jakości opartemu o normy ISO oraz systematycznym szkoleniom pracowników, gwarantujemy wysoką jakość wyrobów i usług.
Zapraszamy Państwa na nasze strony mając nadzieję, że firma Elmax to właśnie ta, której szukacie.

Prezes Zarządu
Bronisław Dembski


Galeria

Wybrane certyfikaty

  • xx stopka 9001xx stopka 9001
  • xx stopka 1090xx stopka 1090
  • regionregion